Зустрічаємо Новий рік у всій красі

Зустрічаємо Новий рік у всій красі

24 Июл, 2014

Зустрічаємо Новий рік у всій красі

У новорічну ніч хочеться бути королевою вечора. Щоб зачарувати всіх навколо, пропонуємо озброїтися б’юті-планом з підготовки до свята від наших експертів: лікаря-косметолога, провідного експерта компанії IXXI в Росії Лебединської Марини, Михайла Бражникова — спа-фахівця, і Олени Мітрофанової — дерматокосметолога Центру краси і СПА «Територія» .

Процедури по догляду за обличчям

У рекламі ми часто чуємо фразу: «Здорова шкіра сяє зсередини». Косметологи стверджують, що в цих словах закладений головний сенс. Якщо в свята ви хочете випромінювати сяйво, то знайте, що доглядати за шкірою грамотно потрібно протягом усього року, а безпосередньо перед святами варто пройти і деякі салонні процедури. Чарівні руки професіоналів допоможуть вам швидко прийти у форму — позбутися тьмяного кольору обличчя, запалень і постати у всій красі на будь новорічній вечірці.

Пройдіть курс пілінгів

У тьмяному і навіть сірому кольорі обличчя, особливо в зимовий період, винен гиперкератоз — потовщення рогового шару епідермісу за рахунок відмерлих клітин, які погано видаляються з поверхні. В результаті шкіра погано насичується киснем, клітини повільніше оновлюються, і про сяйво зсередини залишається лише мріяти. Втілити в реальність мрії про рівній сяючою шкірі допоможе серія хімічних пілінгів.

Серія пілінгів з фруктовими кислотами (AHA-кислотами) добре видаляє ороговілий шар клітин, знижує підвищену кислотну середу, через яку виникають запалення на проблемній шкірі, підсушує прищі, вирівнює рельєф обличчя, відновлює шкірне дихання і ділення клітин, повертає здоровий колір обличчя.

Пілінг Джеснера є більш інтенсивним пілінгом, складається з декількох груп кислот — саліцилової, молочної, гліколевої, резорціонала. Він позбавляє від гіперкератозу, стимулює клітинний метаболізм, очищає пори, знижує запалення, освітлює шкіру, розгладжує зморшки. Після процедури спостерігається активне лущення шкіри, яке не можна прибирати за допомогою пілінгів, через 4-5 днів дерма повністю відновлюється.

Сходіть на масаж

Придбати бажане сяйво, здоровий колір обличчя і розгладити зморшки можна за допомогою курсу массажей.Секрет цілющого впливу полягає вулучшеніі обмінних процесів завдяки посиленню кровообігу вкожних покривах.

Пластичний масаж вважається альтернативою хірургічній підтяжки обличчя. Під час сеансу фахівець працює немов скульптор, застосовуючи прижимающие, що фіксують та вібраційні руху в області обличчя і шиї.

Спритність рук покращує кровообіг і лімфоток, допомагає запобігти набряки і поява зморшок, підвищує тонус шкіри, моделює овал обличчя. Пластичний масаж обличчя очищає шкіру від шлаків і забруднень, відсуває процес старіння на кілька років. Після курсу масажу шкіра і м’язи обличчя стають більш пружними і підтягнутими. Необхідно пройти 10-15 процедур.

Іспанський масаж, або хиромассаж — Це інноваційна мануальна методика впливу на шкіру, підшкірні структури, м’язи і навіть кістки, в якій використовуються прийоми мануальної терапії, кінезіології і хіропрактікі. Кілька сеансів допомагають розгладити зморшки, підвищити пружність шкіри, поліпшити овал обличчя, позбутися набряків.

Виберіть відповідні апаратні процедури та ін’єкції

Апаратні методики та ін’єкції є процедурами досягнення швидкої краси. Деякі методики дозволяють блищати на вечірці вже наступного дня після проходження сеансу.

Біоревіталізація — Це насичення шкіри гіалуроновою кислотою через ін’єкції. Мезотерапевтіческій коктейль живить шкіру цінної вологою зсередини. Гіалуронова кислота, взаємодіючи з рецепторами клітин, прискорює їх метаболізм, процес регенерації тканин, розгладжує зморшки, усуває сухість кожіі тьмяність особи.

Гіалурокс — Процедура, схожа з біоревіталізація, була розроблена для тих, хто боїться ін’єкцій. Гіалуронова кислота в даному випадку знаходиться в наносфер, під впливом лазера досягає середнього шару дерми, запускаючи механізми зволоження, синтезу колагену і еластину.

Броссаж — Це гідна альтернатива хімічному пілінгу. Проводиться за допомогою пілінг-кремів і щіток різного розміру. Щітки обертаються в процесі процедури в різні боки, не тільки очищають шкіру, але й стимулюють кровообіг, повертаючи особі здоровий колір, а шкірі — гладкість і пружність.

Вакуумна, або ультразвукова, чистка обличчя також зараховується до альтернативи пілінгів. Від комедонов такі процедури не позбавляють, а от від відмерлих частинок шкіри — так. Плюс поліпшується кровотік, шкірне дихання.

Похожие темы