Відпочинок в Карпатах

Відпочинок в Карпатах

22 Дек, 2017

Карпати це найкрасивіші і найзнаменитіші гори Східної Європи, куди приїжджають безліч гостей, насолодитися краєвидами та силою масивів. Завдяки специфічному мікроклімату, забезпечуючи територію вологістю, тут розкинулися красиві ліси і природні насадження.

Тому, милуватися гірськими видами можна не тільки взимку, але і влітку, коли Карпати розкриваються в інших фарбах. Унікальне повітря не тільки первісно чисте, але і насичене свіжими і приємними ароматами, розслабляючи і очищаючи ваше тіло і душу. Ці чинники допомогли розвинутися, так званому, екологічному туризму, допомагаючи відчути всю силу природи і з’єднатися з нею.

Довга і м’яка зима, разом з гірськими масивами створюють прекрасне місця для розвитку гірськолижних курортів, які задовольнять усіх — від початківців — вперше на лижах, до професіоналів, які потребують складних ділянок. На курортах ви знайдете не тільки лижні спуски, але і затишні кафе, бари і ресторани, де ви зможете спробувати страви місцевої кухні. Нічний відпочинок в Карпатах також існує, тут дуже популярні вечірки, особливо на свята. В горах також існує безліч оздоровчих центрів, які допомагають побороти хворобу практично будь-якого характеру. В цілому, Карпати зараз досить розвинутий в усіх напрямках регіон, який може скласти конкуренцію будь-яким іноземним курортам. Тому задумайтесь, перш ніж замовляти чергову путівку за кордон, адже той же самий сервіс і якість вам можуть надати Карпати, які набагато рідніше вам і дешевше.

Відпочинок в Карпатах може похизуватися не тільки натуральними пам’ятками. На території Карпат існує безліч пам’яток архітектури. Гори мають багату історію, слід якої можна знайти всюди. Вже починаючи з кордону регіону, можна зустріти Мукачівський замковий комплекс, який свого часу захищав кордони і містив небезпечних злочинців. Зараз тут знаходиться безліч музейних експозицій та виставок, що показують життя пару століть назад. Також в Карпатах існує безліч інших замків і фортець — Свалявський, Хустський, Невицький, Середнянський та інші. Крім бойових споруд, тут залишилися і пам’ятники світського життя, такі як палац Шенборнів, який здивує вас своїм французьким романтизмом, надаючи йому казковий вигляд. Про культуру етнічних людей, що проживали тут, повідає вам унікальний музей — «Писанка». Сама архітектура виконана у формі яйця і також розписана за допомогою кольорового скла. Ця конструкція, в цілому, є найбільшим яйцем у світі.